SIKÇA SORULAN SORULAR


 

Satılan ürünler orijinal mi?
isntree.com.tr, trendyol.com, hepsiburada.com ve amazon.com.tr'de satışa sunulan ürünlerimizin tamamı orijinal markamız ISNTREE'ye aittir.
 
Ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi?
isntree.com.tr üzerinden satılan tüm ürünlerimizin satış fiyatlarına KDV dahildir.

Ürünlerin son kullanma tarihini nasıl öğrenebilirim?
Ürün detay sayfamızda ürün isminin altında ürünün son kullanma tarihi yazmaktadır. Tarihin hatalı ya da eksik yazıldığını düşünüyorsanız "Destek Taleplerim" bölümünden yeni talep oluşturarak bize ulaşabilirsiniz. 
 
Sipariş ettiğim ürün yanlış, hasarlı veya eksik gelirse ne yapmalıyım?
Ürünümüz elinize sipariş ettiğinizden farklı, hasarlı veya eksik gelirse "Hesabım" sayfasından İade Talebi oluşturabilir veya "Destek Taleplerim" bölümünden yeni talep oluşturup bize ulaşabilirsiniz.
 
Siparişimin teslim edileceği adresi değiştirebilir miyim?
Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini kontrol ediniz. Sipariş verdiğiniz ürün kargoya teslim edilmediyse teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bunun için hesabınızdan "Destek Taleplerim" bölümünden yeni talep oluşturarak bize ulaşabilirsiniz.
 
Almak istediğim ürün tükendi tekrar satışa çıkar mı?
Stoklarımız sürekli yenileniyor. Sezon bitmediği takdirde ürünlerimiz yeniden satışa açılmaktadır.


 
Kargo / Ulaşım

Siparişim bana ne zaman ulaşır?
Yurtiçi siparişler 1 ila 3 iş gününde kargolanmaktadır. Kampanya veya özel günlerde gönderim süreleri yoğunluğa göre 7 güne kadar değişim gösterebilmektedir.
 
Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl öğrenebilirim?
Site üzerinden sipariş detaylarım sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.
 
Kargo ürünü getirdiğinde teslim alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?
Kargo ile gönderim esnasında kargo firmasından kaynaklı ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma veya ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.
 
Kargo gelmiş ancak beni evde bulamamış ürüne nasıl ulaşabilirim?
Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler tarafımıza geri gönderilir.

 

İptal & İade

Siparişi iptal ettiğimde para iadesi ne kadar sürede yapılır?
Siparişi iptal ettiğinizde ya da ürünü geri iade ettiğinizde, ürünün bize ulaşmasından itibaren 7 ila 10 iş günü içerisinde paranız iade edilmektedir.
 
Aldığım ürünü kaç gün içerisinde iade edebilirim?
Ürünün size ulaşmasından itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Teslim aldığım ürün defolu ise ne yapmalıyım?
Ürünü iade süresi geçmeden (15 gün) tarafımıza iade etmeniz halinde gerekli işlemler yapılarak para iadesi tarafınıza gerçekleştirilecektir. Stoklarımızda aynı üründen olması durumunda yeni sipariş oluşturabilmeniz için bilgilendirileceksiniz.